Снимки: ОФК Елхово и Ураган Бояджик си разделиха по една точка

Публикувано преди 10 години  |  Снимки, Спорт

pfls90 минути не стигнаха на Елхово и Ураган Бояджик да си отбележат гол. В среща от трети кръг от елитната окръжна група на област Ямбол, която се игра в неделният следобед в град Елхово, отборите на Елхово и Бояджик си поделиха по една точка.

За ОФК Елхово стартираха: вратар Христо Пеев и пред него Калоян Ангелов, Радослав Стоянов, Велислав Пасков, Данаил Попов, Красимир Ламбов, Димитър Тодоров, Станимир Тодоров, Пламен Христов, Станимир Бабаджанов и Димитър Баев.

И двата отбора могат да съжаляват за пропуснатите възможности, понеже голови положения имаше и пред двете врати. Двата отбора предложиха много качествен и стойностен футбол, който рядко се наблюдава в четвъртото ниво на футбола в страната. Спорна ситуацията в 30-та минута, в която домакините имаха сериозни основания за дузпа, разбуни духовете около и на терена. Тази ситуация повлия негативно на самата среща, като всяка спорна ситуация от тук нататък бе посрещната с недоволство от страна на домакини и гости. Преди почивката помощник на вратаря на Елхово Христо Пеев бе гредата, когато след центриране от корнер и след удар с глава топката срещна страничния стълб. На почивката резултата бе 0:0. Второто полувреме ситуации отново имаше пред двете врати, но до сериозно голово положение рядко се стигаше.

Така напрактита отборите на Елхово и Бояджик продължават първенството без загуба, но вече изоставайки на две точки от водачите Стралджа и Бакаджик Войника, които са с пълен актив от точки.

Следващата седмица – в деня на размисъл 4 октомври ОФК Елхово ще гостува на непобедения до този момент състав – Бакаджик Войника от 16:0 часа.

Ето и всички резултати от трети кръг:

ФК „Ботев“ – Генерал Инзово – ФК“Межда“ – Межда 2:2
ФК „Бояджик 2004“ – Бояджик – ОФК „Стралджа“ – Стралджа 0:3* сл.
ФК“Тракиец“ – Кукорево – ФК „Ботев“ – Болярово 4:1
ФК“Червена звезда“ – Каменец – ФК“Бакаджик“ – Войника 2:3
ОФК „Елхово“ – Елхово – ФК“Ураган“ – Бояджик 0:0
ФК“Калчево“ – Калчево – ФК“Бояново-2012″ – Бояново 2:1

*Забележка: Вероятно ФК Бояджик 2004 ще бъде изключен от шампионата, а резултатите му до този момент (Бел. ред: три служебни загуби) ще бъдат анулирани.