Снимки: ОФК Елхово победи Каменец в контрола играна на стадиона в Елхово

Публикувано преди 10 години  |  Снимки, Спорт

ofkДве седмици преди старта на новия сезон в окръжната футболна група, оборът на ОФК Елхово изигра втора контролна среща в своята предсезонна подготовка. Момчетата на Димитър Иванов се изправиха срещу коравия отбор ФК“Червена звезда“ – Каменец и победиха с резултат 4:1 в среща играна на стадиона в град Елхово.

ОФК Елхово започна в състав на врата Христо Пеев и пред него Николай Костадинов, Данаил Попов, Калоян Ангелов, Пламен Христов, Станимир Бабаджанов, Валери Гаванозов, Николай Танев, Станимир Тодоров, Димитър Тодоров и Димитър Баев. След почивката на врата застана Слав Славов, а пред него в игра се появиха Павлин Христов и Велислав Пасков. Ст. треньорът Димитър Иванов също взе участие.

Гостите от Каменец удържаха нулевото равенство почти до края на първата част. Две чисти голови положения пропусна Димитър Тодоров, но точно той минута преди края на срещата от свободен удар от малък ъгъл откри резултата в полза на ОФК Елхово.

След почивката ОФК Елхово отбеляза нови три гола. Страхотно воле на Димитър Иванов покачи резултата на 2:0, но минути по-късно гостите се върнаха в мача с гол след разбъркване в наказателното поле на Елхово. Последваха два гола на Димитър Тодоров и Николай Танев, които оформиха краен резултат 4:1.

Това бе втората контрола на ОФК Елхово в предсезонната подготовка. Миналата седмица ОФК Елхово победи като гост отборът на град Чирпан с резултат 1:2. Срещите от окръжната група започват само след две седмици, а в първия кръг стартираме срещу състава на Калчево тук в град Елхово. Седмица по-късно ОФК Елхово ще гостува в село Бояново на другия отбор от община Елхово – ФК „Бояново-2012“, които тази година са новаци в елитната окръжна група.